XANAX RÉMÁLOM

Kiáltó Szó a Pusztában
Kiáltó Szó a Pusztában
XANAX RÉMÁLOM
Loading
/

Képzeld el, hogy kapsz egy durva rémálmot, amiből fel akarnál ébredni, de nem tudsz. Talán ez a legegyszerűbb módja a pokol szemléltetésének. A pokol a legborzalmasabb rémálom, ami teljesen valóságos, és amiből nincsen már ébredés. Teremtőnk arra figyelmeztet az Úr Jézus szavai által, hogy a testtel ellentétben a lélek sosem hal meg. A léttudat, a létérzet, aki valójában vagyunk, képtelen meghalni. Ezért a test halála után ugyanúgy tapasztal, mint a halál előtt. Viszont az a lélek, aki nem ismerte meg az igazságot, mivel a testtel azonosul, a test halálakor nem tud kijönni a testből, nem tud elszakadni, elvonatkoztatni a testtől, ezért végig kell szenvedje a test rothadását. Ez az a rémálom, amelyből nem lesz ébredés azok számára, akik bár hallották az igazságot, a vallások dogmáit, és a fülnek tetsző hazugságot választották. 

Azok, akik nyugtatót szednek, hogy jól aludjanak, szó szerint a lelkükkel játszanak, mert a nyugtató által, ami valójában egy legális kábítószer, hamis nyugalmat kapnak, és jól alszanak. Az ilyenek, mivel a nyugtatók által kínált hamis nyugalmat választják, nem kaphatják meg az igazi nyugalmat és lelki békét, amelyet csak Isten adhat meg az embernek, miután szembesül bűneivel, és őszintén megbánja, és megvallja azokat. A nyugtató tehát, mivel mesterségesen adja a nyugalmat, elveszi az embertől az igazi megnyugvás és megbékélés lehetőségét, ami a lélekben történik, amikor Isten kezébe helyezi terheit. Amíg a test él, végtelen lehetőségünk van a hamis nyugalom megszerzésére. Televíziózás, internetezés, különböző hobbik, pótcselekvések, munkamánia, evés, ivás, szórakozás, fesztiválok, nyugtatók, legális és illegális kábítószerek, szex és egyéb földi örömök. Azonban, amikor a test meghal, a lélek elveszíti ezeket az eszközöket. Más szóval a koporsóban nem lesz sem nyugtató, sem semmilyen más testi eszköz, amivel hamis megnyugvást szerezhetne magának az ember. És kezdetét veszi egy olyan rémálom, amelyből már nem lesz ébredés. 

Több, mint tíz éve beszélhetek azokról a dolgokról, amelyek meg vannak írva a Bibliában, és amelyeket nekem az Úristen személyesen megmutatott, de a modern emberek túlságosan hozzá vannak szokva a füleket csiklandozó hazugságokhoz, amelyek elveszik tőlük az igazi megnyugvás és az Istennel való megbékélés lehetőségét. És miután a test meghal, már nincs visszaút. 

A modern spiritualitás által hirdetett reinkarnáció, valamint a katolikus vallás által népszerűsített, halál utáni tisztítótűz Isten szava szerint hazugság, emberi kitaláció. Akik minden figyelmeztetést figyelmen kívül hagyva, megmaradnak ezekben a tanokban, a lelkükkel játszanak, mert miután a test meghal, már nem lesz semmilyen testi eszköz, amellyel hamis nyugalmat szerezhetnének maguknak. Azért szól Teremtőnk az Úr Jézus szavai által, hogy kérjük szemeink megnyitását, hogy lássuk meg, mi választ el minket Tőle, és őszintén bánjuk meg bűneinket, amelyeket elkövettünk Teremtőnkkel és embertársainkkal szemben, mert a test halála után már nem lesz arra lehetőség. 

Azt mondja az Úr Jézus, hogy békességet hagyok néktek, az én békémet adom néktek, de nem úgy adom, ahogy a világ adja… más szóval: nem úgy adom, ahogy a televízió adja, ahogy a gyógyszerek adják. Ugyanis ő nem testi békességet ad nekünk, hanem lelki békét, amelyet a halál sem vehet el azoktól, akik személyesen Tőle kapták azt. Ennek a békének a megszerzéséhez nincs szükség semmilyen vallásra, emberi szervezetre, csak egy alázatos szívre és két hajlékony térdre, amely meg tud hajolni Isten előtt, és segítségül tudja hívni az Úr Jézus nevét, akinek valódi hatalma van arra, hogy megnyugtassa a háborgó szívünket. 

Ezt mondja Ő: 

„Jőjjetek én hozzám mindnyájan, a kik megfáradtatok és meg vagytok terhelve, és én megnyugvást adok nektek. Vegyétek föl magatokra az én igámat, és tanuljátok meg tőlem, hogy én szelíd és alázatos szívű vagyok: és nyugalmat találtok a ti lelkeiteknek. Mert az én igám gyönyörűséges, és az én terhem könnyű.” Viszont Ő nem kényszeríti senkire ezt a lehetőséget. Ez az oka annak, hogy nemcsak a menny létezik, hanem a pokol is. Miután a test meghal, már nem lesz több hívás a megbékélésre, Mivelhogy senki sem tudhatja, mikor jön el számára az utolsó óra, a legmegfelelőbb alkalom arra, hogy letegye terheit, és igazi békét kapjon, akkor van, amikor a hívást kapja Istentől. Földi élete folyamán mindenki találkozik egy olyan üzenettel, amely az utolsó figyelmeztetés számára Istentől. Némelyek számára talán épp ez volt az utolsó… 

https://youtu.be/o9rNgSGX7Xg 

https://kialtoszo.hu/mi-okozza-a-remalmot/