/
Az elmúlt években, amióta megosztom azt, amit az Úristen mutat nekem, az emberek úgy kerülnek engem, mintha leprás lennék. Felteszem azt a kérdést, hogy akik bolondnak nevezik azt, aki Istenről és az életről beszél, kit és mit neveznek normálisnak?
