/
Miért épp egy olyan embernek jelent meg Isten, aki nem hitt benne? Mi a történet legfőbb üzenete? Azok vannak a legnagyobb bajban, akik azt hiszik, hogy hisznek Istenben.
Miért épp egy olyan embernek jelent meg Isten, aki nem hitt benne? Mi a történet legfőbb üzenete? Azok vannak a legnagyobb bajban, akik azt hiszik, hogy hisznek Istenben.