/
A barátom azt kérdezte a nagyapjától, hogy mit csinál. Ő azt felelte, hogy fájtatom a hátamat. A nagyapa háta azért fájdult meg, mert megerőltette. Azonban a fájdalom azért tartott sokáig, mert arra figyelt, mert fájtatta azt.
Kinga dalai:
https://youtu.be/tlJVulbiaqY?list=PLVxhuomWeIuwIqXAMHHtW9YkS93ra9B-C
Mi az oka annak, hogy fájtatja valamely testrészét az ember?
https://kialtoszo.hu/tudsz-e-nem-gondolkodni/
