/
Egy kérdés, amely segíthet megérteni, hogy mi az álmok szerepe. Képzeld magad elé a számodra legkedvesebb személyt. Szerinted mi rosszabb? Ha álomban veszíted őt el, vagy ha a valóságban? Ha van valami olyan az ő életében vagy a közös életetekben, ami veszélyezteti az ő életét, azt jobb-e egy álom által meglátni, mint a valóságban megélni az ő elveszítését? Vagy ha van valami az életedben, ami fájdalmat okozhat neked, vagy szeretteidnek, azt jobb-e álomban meglátni, mint a valóságban fájdalmat okozni azoknak, akiket szeretsz?
https://kialtoszo.hu/fekete-ozvegy/
https://kialtoszo.hu/segelykialtas-a-bevasarlo-kozpontbol/
https://kialtoszo.hu/nem-orban-viktor-allitotta-meg-a-migransokat/
